Whatsapp Hemen Ara
Engelli web sitesi için tıklayın

Haberler

32. ALANYA TRİATLONU İÇİN İMZALAR ATILDI

26.01.2023 15:03:00Alanya Belediyesi’nin birçok spor organizasyonuna ev sahipliği yaptığı kentimizde 14-15 Ekim tarihinde Avrupa Triatlon Kupası ve Junior Cup Alanya Yarışı gerçekleştirilecek.

32. ALANYA TRİATLONU İÇİN İMZALAR ATILDI

Alanya Belediyesi’nin birçok spor organizasyonuna ev sahipliği yaptığı kentimizde 14-15 Ekim tarihinde Avrupa Triatlon Kupası ve Junior Cup Alanya Yarışı gerçekleştirilecek.

Organizasyon öncesinde Alanya Belediyesi ve Türkiye Triathlon Federasyonu arasında “2023 Avrupa Triatlon Kupası ve Junior Cup Alanya” protokolü imzalandı. Türkiye Triatlon Federasyonu Organizasyon Kurulu Başkanı Ender Baş, Organizasyon Saha Direktörü Caner Algün, Genel Koordinatör Serkan Şimşek imza töreni ve yarışın tanıtımı için Alanya Belediyesi Spor İşleri Müdürü Levent Uğur’u makamında ziyaret etti.

Alanya Belediyesi Spor Müdürü Levent Uğur, Türkiye Triatlon Federasyonu Organizasyon Kurulu Başkanı Ender Baş ile 2023 Avrupa Triatlon Kupası ve Junior Cup Alanya yarışının Alanya da yapılması için protokol imzaladı. İmza törenine katılan protokol, “Şimdiden Alanya’ya ve triatlon camiasına hayırlı olsun.” dediler.