Engelli web sitesi için tıklayın

Çözüm Masası

Çözüm Masası


ÇÖZÜM BİR TELEFON KADAR YAKININIZDA


72 Millete ev sahipliği yapan, bizlere emanet, çocuklarımıza miras Akdeniz'in en güzel coğrafyasında yaşayan halkımıza daha etkin hizmet vermek için kurulan, Çözüm Masası vatandaşlarımızın 7/24 hizmetindedir.

Her türlü öneri, şikâyet ve probleminizi aktarabileceğiniz çağrı merkezi görevlilerimiz, sorununuzun çözülmesi için ivedilikle konuyu ilgili birimlere aktarıp, süreci takip ederek size geri dönüş yapacaktır.

İLETİŞİMDE ENGELLERİ KALDIRIYORUZ

İşitme engelli vatandaşlarımızın engellerini kaldırıyoruz, Çözüm Masamızın 444 82 07 numaralı hattı, SMS ile işitme engelli vatandaşlarımızın her türlü şikâyet veya talebi için gerekli çalışmayı yürütecektir.

GEZİCİ EKİP

Belediyemizin uzmanları periyodik olarak tüm mahallelerde inceleme ve araştırma yaparak muhtarlar ile koordineli bir şekilde ev ziyaretleri ve mahalle toplantılarına katılacak ve sizlerden gelen istek öneri ve şikâyetleri Çözüm Masası'na ulaştıracaklardır.

MOBİL UYGULAMA

Alanya Belediyesi Mobil uygulaması, sizlerin çalışmalar hakkında bilgi alabilecekleri, interaktif belediyecilik işlemlerini hızlı ve kolayca yapabilecekleri, sürekli kendini yenileyen uygulama olarak vatandaşlarımızın hizmetindedir.

E-BELEDİYE (Web Sitesi)

Alanya.bel.tr web sitesi üzerinden vatandaşımızın, dolduracağı başvuru formu ile istek, öneri ve şikâyetlerini Çözüm Masası'na kolayca ulaştırabileceklerdir.

E-POSTA

Dijital çağın vazgeçilmezi olan, elektronik posta, siz vatandaşlarımızın Çözüm Masası'na her türlü öneri, şikâyet veya talebini kolayca ulaştıracaktır.

ÇÖZÜM MASASI TELEFON KULÜBELERİ

Öneri, şikâyet veya isteği olan vatandaşlarımızın, ilçe geneline yerleştirilecek telefonlar ile doğrudan 444 82 07 numaralı çağrı merkezini arayarak taleplerini iletebileceklerdir.


DENİZ KABUĞU'NUN HİKAYESİ ve LOGOMUZ
Deniz kabuğu spiral bir yapıya sahiptir. Tarih boyunca gelişmenin, büyümenin ve genişlemenin sembolü olarak kabul edilmiştir...
Doğada farklı biçimlerde sürekli kendini tekrar eden bu form gelişmişliğin en yüksek düzeyi olarak altın oranla ifade edilir ve matematiksel değeri 1,618'dir.
Çözüm Masası
Çözüm Masası