Whatsapp
Engelli web sitesi için tıklayın

Veteriner İşleri Müdürlüğü

ALANYA BELEDİYESİ

HER DAİM CAN DOSTLARIMIZIN YANINDAYIZ

17.02.2022 18:22:00Alanya Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri, 17 Şubat Kediler Günü’nde vatandaşların ve gönüllülerin katılımıyla kedi evlerinde besleme yaptı.

Sokak hayvanları için gece-gündüz demeden mesai harcayan Alanya Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri, 17 Şubat Kediler Günü’nde Kedi Evleri’nde özel çalışma gerçekleştirdi. Yerli ve yabancı vatandaşların ve gönüllülerin de katılımıyla temizlik ve besleme çalışması yapan ekipler, kedilerin genel sağlık kontrollerini de yaptı. Vatandaşlardan büyük ilgi gören etkinliğe ilkokul öğrencileri de eşlik etti.

“CAN DOSTLARIMIZ İÇİN HER DAİM GÖREV BAŞINDAYIZ”

17 Şubat Kediler Günü çerçevesinde özel bir etkinlik düzenlediklerini belirten Alanya Belediyesi Veteriner İşleri Müdürü Saim Kanlı, “Bizler için bir gün değil her gün kediler günü ama bugünün özel bir anlamı olduğu için ekiplerimizle güzel bir çalışma yapmak istedik. Vatandaşlarımız da besleme etkinliklerine destek verdiler. Onların da yardımlarıyla kedilerimiz hem sevilme hem de beslenme ihtiyaçlarını gidermiş oldular” dedi.