Engelli web sitesi için tıklayın

İletişim

İletişim

Alanya Belediyesi

444 82 07

Güllerpınarı Mahallesi İzzet Azakoğlu Caddesi No:58



Ad Soyad Görevi E-Posta
Adem Murat YÜCEL Alanya Belediye Başkanı baskan@alanya.bel.tr
Nazmi YÜKSEL Başkan Yardımcısı nazmiyuksel@alanya.bel.tr
Tunahan KASAPOĞLU Başkan Yardımcısı tunahankasapoglu@alanya.bel.tr
Abdullah AKBAŞ Başkan Yardımcısı abdullah@alanya.bel.tr
Ali YENİALP Başkan Yardımcısı aliyenialp@alanya.bel.tr
Mehmet GÜLEN Başkan Yardımcısı mehmetgulen@alanya.bel.tr
Mali Hizmetler Müdürlüğümuhasebe@alanya.bel.tr
Temizlik İşleri Müdürlüğütemizlik@alanya.bel.tr
İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüpersonel@alanya.bel.tr
Bilgi İşlem Müdürübilgiislem@alanya.bel.tr
Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğüsosyalyardim@alanya.bel.tr
Hukuk İşleri Müdürühukuk@alanya.bel.tr
Zabıta Müdürlüğüzabita@alanya.bel.tr
Plan ve Proje Müdürlüğüzabita@alanya.bel.tr
Yazı İşleri Müdürlüğüyazi_isleri@alanya.bel.tr
Tiyatro Müdürlüğütiyatro@alanya.bel.tr
Destek Hizmetler Müdürlüğüdestekhizmetler@alanya.bel.tr
Emlak ve İstimlak Müdürlüğüemlak@alanya.bel.tr
Park ve Bahçeler Müdürlüğüpark_bahceler@alanya.bel.tr
Veteriner İşleri Müdürlüğüveterinerlik@alanya.bel.tr
Spor İşleri Müdürlüğüspor@alanya.bel.tr
Kırsal Hizmetler Müdürlüğükirsalhizmetler@alanya.bel.tr
İmar ve Şehircilik Müdürlüğüimar@alanya.bel.tr
Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğükultur@alanya.bel.tr
Fen İşleri Müdürlüğüfen_isleri@alanya.bel.tr
Özel Kalem Müdürlüğüozelkalem@alanya.bel.tr
Yapı Kontrol Müdürlüğüyapikontrol@alanya.bel.tr
Kentsel Tasarım Müdürlüğükentseltasarim@alanya.bel.tr
Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğücevre_saglik@alanya.bel.tr