Whatsapp
Engelli web sitesi için tıklayın

Haberler

BAŞKAN YÜCEL BELEDİYE PERSONELİ İLE İFTARDA BİR ARAYA GELDİ

26.04.2022 10:45:00Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya Belediye personeli ve aileleriyle iftar programında bir araya geldi.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in geleneksel hale getirdiği personel iftar programı Olive Garden’da gerçekleştirildi. Pandemi nedeniyle 2 yıllık aranın ardından tekrar gerçekleştirilen programa Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Siyasi Parti tTemsilcileri, Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri, birim müdürleri, birim amirleri ve tüm belediye personeli aileleri ile birlikte katıldı.

Alanya Belediye personeline bir konuşma yapan Başkan Yücel, “Sizlerle olmaktan büyük mutluluk duyuyor, hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Tabi ki geçen yıllarda da birlikte olmak isterdik ama maalesef pandemi nedeniyle 2 yıl ara vermiştik.” diyerek sözlerine başladı.

BAŞKAN YÜCEL; “SİZLERLE ÇALIŞMAKTAN SON DERECE MUTLUYUM”

Tüm belediye personeline çalışmalarından ve göstermiş oldukları gayret ve emeklerinden dolayı teşekkür eden Başkan Yücel, “Ben gerçekten böyle güzide bir ekiple, memleketini, ülkesini seven, insanlara faydalı olan, insanlar için yaptığını Hak için yaptığına inanan bir ekiple çalışmaktan son derece mutluyum. Bizim adalet anlayışımız, bizim eşitlik anlayışımız, Hz. Ömer’in Dicle etrafında bir kurt kuzuyu kaparsa ondan biz sorumluyuz düsturuyla çalışan bir ekiple çalışmaktan dolayı gerçekten son derece mutluyum. Ben sizlerden razıyım, Allah’ta sizlerden razı olsun. Katılımlarınızdan dolayı hepinize tek tek teşekkür ederim.” dedi.