Whatsapp Hemen Ara
Engelli web sitesi için tıklayın

Haberler

ALANYA’NIN HER KÖŞESİNDE TEMİZLİK ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ SÜRÜYOR

28.07.2022 16:03:00Alanya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri 7 gün 24 saat Alanya’nın dört bir köşesinde temizlik çalışmalarına devam ediyor. Temizlik İşleri Müdürü Adem Demir, “Alanya halkının daha temiz bir şehir için çevreye çöp atmamalarını rica ediyorum.” dedi.

Alanya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyorlar. Başkan Yücel’in talimatları doğrultusunda harekete geçen ekipler turizm sezonunun yaşandığı tüm Alanya’da temizlik çalışmalarına aralıksız devam ediyorlar. 7 gün 24 saat çalışan ekipler, Alanya merkez, yaylalar ve köylerde yapılan rutin çalışmaların yanı sıra vatandaşların istek ve taleplerine de anında yanıt veriyorlar.

Alanya’da yaşayan ve Alanya’yı tatil için tercih eden vatandaşlara çağrıda bulunan Alanya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Adem Demir, vatandaşların yerlere çöp atmama konusunda daha dikkatli ve duyarlı olmalarını istedi. Müdür Demir, “Daha temiz Alanya ve temiz oksijen için çevreye çöp atmayalım. Tüm vatandaşlarımızı turizm sezonun yaşadığımız bu günlerde daha dikkatli olmaya davet ediyorum. Yere attığımız çöpler, doğaya verdikleri zararın yanı sıra orman yangınlarına da neden oluyor. Lütfen doğaya duyarlı olup yerlere çöp atmayalım.” diye konuştu.